![Історія мистецтва](https://res.cloudinary.com/du1ofu3wb/image/upload/v1/images/articles/yvup4mbdbhefvcbti0ha.png)
Історія мистецтва
Дивлячись на проект цього інтер'єру, одразу розумієш, що житиме тут поціновувач сучасного мистецтва.
Власник квартири і справді великий шанувальник живопису, графіки та дизайну. Він завжди мріяв побудувати для своєї сім'ї будинок, де кожен предмет буде не лише функціональним, а й знаковим. Купивши квартиру в одному з нових житлових комплексів Києва, він звернувся до студії Юрія Зименка.
![](https://res.cloudinary.com/du1ofu3wb/image/upload/v1/images/articles/blocks/iho6zvcxqvalfah8j738.png)
![](https://res.cloudinary.com/du1ofu3wb/image/upload/v1/images/articles/blocks/f0xf7slveag0qwpw72ip.png)
![](https://res.cloudinary.com/du1ofu3wb/image/upload/v1/images/articles/blocks/iwtng88ksnzqqkxfjo5l.png)
Дизайнер любить виклики та охоче взявся за справу! Перше, що впадає у вічі – велика кількість натуральних матеріалів. Дерево, мармур та метал формують нейтральний та актуальний у всі часи «скелет» простору. А ось відомі дизайн-ікони надають інтер'єру характеру і роблять його більш індивідуальним.
![](https://res.cloudinary.com/du1ofu3wb/image/upload/v1/images/articles/blocks/xcyklo1bdgjiaesftlaq.png)
![](https://res.cloudinary.com/du1ofu3wb/image/upload/v1/images/articles/blocks/pkxfwudhyjhdiiubn7v6.png)
![](https://res.cloudinary.com/du1ofu3wb/image/upload/v1/images/articles/blocks/lhsxxydyixjzubpvmxao.png)
![](https://res.cloudinary.com/du1ofu3wb/image/upload/v1/images/articles/blocks/dbji6sspysslckyorazi.png)
![](https://res.cloudinary.com/du1ofu3wb/image/upload/v1/images/articles/blocks/vyeiijfu28gfvhmo8mfh.png)
![](https://res.cloudinary.com/du1ofu3wb/image/upload/v1/images/articles/blocks/cwizpl2ykhcr6jk3sa9f.png)
Дизайн Студія Юрія Зіменко