назад до блогу
Тонке плетіння

Тонке плетіння

Цей інтер'єр – сплетіння глибокого досвіду дизайнера, відмінного смаку замовниці, тонко підібраних антикварних й сучасних елементів.

Почалося все з того, що в студію Юрія Зименка звернулася замовниця, яка точно знала, що хоче отримати і була налаштована брати активну участь в підборі предметного наповнення. Апартаменти, розташовані в історичній частині Києва, вимагали незначного коригування планувального рішення. І дизайнер легко адаптував функціонал квартири під сценарій життя конкретної сім'ї. 

Загальна площа 200 кв. м. розділена на вітальню з двома входами-виходами (на кухню і в коридор), спальню, гардеробну, ванну кімнату, дитячу з окремою ванною кімнатою та гостьовий санвузол.

Прописка будинку зобов'язувала звернути увагу на історичний контекст, та й замовниця прийшла з бажанням отримати сучасний простір, інкрустований класичними елементами.

«Коли побачила цю квартиру, я зрозуміла, що саме про таку завжди і мріяла. За своєю стилістикою вона була дуже схожа на класичні французькі апартаменти. Ми просто не мали права проігнорувати цей факт. Тому й зробили ставку на французький шик у сучасному тлумаченні», - ділиться спогадами власниця квартири.

Обрана концепція, в першу чергу, проявилася в деталях простору: класичній ліпнині, білих стінах, підлогах з акації, викладених ялинкою, мармурових елементах і масивних дверях з об'ємними фільонками. Коли каркас був готовий, почалася найцікавіша частина роботи – підбір антикварних і сучасних елементів обстановки, живопису та скульптури.

На паризьких барахолках були знайдені камін, дзеркала, лампи, люстри, столи і навіть ліжко. Деяким старовинним предметам автор проєкту дав друге життя: крісла і стільці, також привезені з Парижа, перетягнули новою тканиною.

«Багато елементів були знайдені на французьких брокантах, а от живопис і скульптура – те, що робить інтер’єр ще більш унікальним, - авторства українських художників. Декілька років тому я захоплювалася колекціонуванням сучасного мистецтва і сьогодні деякі з робіт моєї підбірки прикрашають цей інтер’єр. Все почалося з львівських художників Сергія Гая та Романа Жука. А тепер я можу похвалитися наявністю в домашній колекції Павла Макова, Оксани Мась, Максима Мамсікова, Олександра Сухоліта, Ігоря Гусєва, Уляни Ярошевич, Ігоря Берези та Назара Білика», - каже замовниця Юрія Зименка.

Живопис і скульптура працюють на контрасті з антикваріатом. А доповнюють їх сучасні за стилем деталі обстановки, які також можна віднести до розряду предметів мистецтва.

Чого тільки вартий диван у вітальні, спроєктований Патрісією Уркіолою для B&B Italia, килим від The Rug або, наприклад, латунний комод з шишками, як і  обідній стіл – фабрики GLUSTUN Paris, що інкрустовані малахітом.

В рамках цього проєкту дизайнер Юрій Зименко створив атмосферу французького дому, де переплелися долі кількох поколінь однієї родини, кожне з яких привносить в інтер'єр щось характерне для свого часу.

scroll to top
Поверніть пристрій