назад до блогу
Французький квартал 2

Французький квартал 2

Максимум дерев'яних поверхонь, комфорту і стилю. Але головна ідея дизайнера Юрія Зіменко полягала в тому, щоб показати, як можна невеликий простір перетворити в продумане житло для сім'ї з трьох осіб.

Інтер'єр створювався для молодої пари і їх двох дітей. Головним завданням перед дизайн студією було функціональне зонування. Площа цієї сучасної квартири в 90 м² являє собою простір, в якому потрібно було розмістити все необхідне для комфортного життя, і так само зробити для кожного члена сім'ї свій куточок комфорту для відпочинку і місце, де сім'я в повному складі змогла б проводити час вечорами. Крім вдалого планування, проект має ряд дизайнерських рішень - дерев'яні панелі по периметру всієї квартири. Оздоблення стін, предмети інтер'єру - по ним можна вивчати тренд 2020 року, які допомогли розставити акценти і розподілити зони.

Що стосовно кімнат, дизайнеру інтер'єру вдалося розмістити простір для дітей - дитячу кімнату, кухню столову і господарську спальню, яка має свій санвузол для комфорту господарів. При проектуванні дизайн проекту, було прийнято рішення зробити стіни в апартаментах з дерев'яними Буазері. Колір панелей, перегукується з вибором кольорів стін для кожної з кімнат, ці колірні прийоми «синхронізують» загальну палітру інтер'єру. Соковиті відтінки додають теплоти таким матеріалів, як дереву, металу і кераміки.

Кухню столову проектували таким чином, щоб вона була максимально проста і лаконічна, при цьому виразна. Це автоматично означає наявність безліч місць для зберігання численних дрібниць. Мінімум декору, лаконічність для цієї сучасної кухні. Ефектно виглядають поверхні з натуральних матеріалів, каменю і дерева. Їх насичена деталями текстура, в поєднанні з однотонними великими площинами шаф, працює на контрасті, і створює сильний ефект всьому простору

Комплектація проекту:

М'які меблі - BLANCHE

Корпусні меблі: Wood System

Декоративне освітлення: DCW editions Paris, andTradition

Кераміка: Ariostea

Сантехніка: Novello, Paffoni, Flaminia, Geberit, Catalano

 

Локація: Французький квартал 2

Початок реалізації проекту: 2020

Дизайнер: Юрій Зіменко

Дизайн Студія Юрія Зіменко

Визуализатор: Влад Юхимчук

scroll to top
Поверніть пристрій