назад до блогу
Послідовність побудови інтер'єру | Студія дизайну Юрія Зіменко

Послідовність побудови інтер'єру | Студія дизайну Юрія Зіменко

В якій послідовності потрібно підходити до побудови інтер'єру?

За весь час, що я йшов до того, щоб займатися улюбленою справою і присвятити всього себе дизайну, у мене виробилася схема і послідовність побудови інтер'єру. Це особисті спостереження і, як показала практика, - найоптимальніша схема для того, щоб створювати клієнтам саме той дизайн інтер'єру, про який вони завжди мріяли, але в силу браку досвіду - ніколи не змогли б його реалізувати.

Перші три пункти особливо важливі, оскільки в майбутньому їх буде неможливо змінити, на відміну від предметів інтер'єру.

Визначення Стилю

Один з головних етапів даної схеми, від якого багато залежить в підсумковому результаті. Для того, щоб вибрати відповідний стиль і напрямок для інтер'єру, вам необхідно поспілкуватися з дизайнером, внаслідок чого він виявить ваші потреби і побажання, що саме вам подобається в тому чи іншому стилі. У моїй практиці часто буває таке, що клієнти довго не можуть визначитися зі стилем інтер'єру. Тому одна з головних задач дизайнера в цей момент – виявити пріоритетні побажання і спрямувати замовника в необхідний для нього стиль.

scroll to top
Поверніть пристрій